19_01_2024_Pracownicy_na_produkcji (27)

Dział produkcji

Jest jednym z najważniejszych ogniw w łańcuchu produkcyjnym naszego przedsiębiorstwa

Zrzesza ponad siedemdziesięciu świetnie wyszkolonych, certyfikowanych spawaczy, monterów, izolerów, tokarzy oraz operatorów maszyn CNC.

To na ich barkach spoczywa wdrożenie w życie nawet najbardziej zmyślnych rozwiązań i projektów opracowanych przez naszych inżynierów. Zadowoleni i dobrze wyszkoleni pracownicy działu produkcji są motorem napędowym naszego przedsiębiorstwa.

24_02_2024_Hale_Produkcyjne (402)-HDR

Dobrze wyposażone, komfortowe stanowiska pracy

Każdy z naszych pracowników wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt.

Posiadamy dwie hale produkcyjne przeznaczone do prac montażowych prefabrykacji maszyn oraz osobna halę oddaną do potrzeb działu obróbki CNC.

Szybką realizację zleceń umożliwia również dobrze zaopatrzony magazyn z narzędziami, armaturą i często używanymi częściami. Utrzymujemy stany magazynowe dużej liczby elementów stosowanych do produkcji naszych maszyn, dzięki czemu w wielu przypadkach zwalnia nas to z długotrwałego oczekiwania na dotarcie niezbędnych podzespołów.

24_02_2024_Hale_Produkcyjne (15)-Edytuj

Szkolenia i warsztaty

Regularnie organizujemy dla naszych pracowników warsztaty i szkolenia

Będące okazją do podwyższenia kwalifikacji oraz nabywania nowej wiedzy, która jest naprawdę imponująca i została nabyta w oparciu o setki wyprodukowanych maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych. Pracownicy naszego działu produkcyjnego posiadają również odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do przeprowadzania montaży, prac na wysokościach, prac wymagających stosowania wózków widłowych, suwnic i podestów ruchomych.

Dzięki temu wachlarz naszych usług znacznie wykracza poza budowę maszyn. Oferujemy usługi związane z przebudową, remontami, przenosinami oraz adaptacją istniejących linii produkcyjnych w zakładach produkcyjnych naszych Kontrahentów.

24_02_2024_Hale_Produkcyjne (59)-HDR

Park Maszyn CNC

W trosce o precyzję wykonania, skrócenie czasów realizacji i ochronę dziesiątek autorskich rozwiązań konstrukcyjnych nasz dział produkcyjny został wzbogacony o własny park maszyn CNC.

Posiadamy wyłącznie do własnych potrzeb zarówno nowoczesne, sterowane numerycznie obrabiarki CNC, jak i maszyny konwencjonalne:

  • Frezarkę CNC
  • Tokarkę CNC
  • Maszynę do cięcia wodą
  • Laser do cięcia blach
  • Automaty CNC do cięcia profili
  • Prasy krawędziowe
  • Gilotynę CNC do cięcia blach
  • Frezarki
  • Tokarki
  • Walcarki do blach