rfmah01

O firmie RF MAH

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn mających zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym.

Początki naszej działalności sięgają roku 2006. Od początku swojego istnienia jesteśmy odpowiedzialną, rodzinną firmą, której sukces oparty jest na dobrej atmosferze w zespole, uczciwości i otwartości wobec Klientów.

To właśnie otwartość, rzetelność i indywidualne podejście pozwoliły zbudować uznanie w oczach naszych Kontrahentów i nawiązać długotrwałą współpracę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy, którzy z wielkim zaangażowaniem i zapałem współtworzą firmę. Wielu z nich towarzyszy nam od samego początku istnienia, dzieląc się swoją wiedzą z nowymi członkami zespołu. Dostrzegamy w tym jeden z największych czynników naszego sukcesu.

2024_Projektanci_09_02_2024 (118)

Wszystkie relacje biznesowe tworzymy na zasadzie partnerstwa

Uważamy, że wspólne interesy powinny przynosić korzyści dla każdej ze stron

Oprócz wiedzy i zaplecza technicznego równie ważną rolę w precyzyjnej realizacji zadań odgrywa dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie. Nasza współpraca z Klientami to nie tylko wykonawstwo projektów, ale przede wszystkim rozpoznanie potrzeb, doradztwo i szereg dodatkowych usług, które sprawiają, że nasza oferta jest kompleksowa.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie na wszystkich etapach realizacji inwestycji - od etapu projektowania, aż po uruchomienie, zaś swoim doradztwem pomagamy naszym Klientom w doborze optymalnych rozwiązań.

2024_Projektanci_09_02_2024 (82)

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta

Aktywnie współpracujemy na wszystkich szczeblach procesu produkcyjnego

Od wielu lat zatrudniamy tę samą, sprawdzoną kadrę inżynierską oraz ponad 70 pracowników działu produkcji. Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo pewność, że dostarczane urządzenia będą spełniały wymogi danej branży oraz posiadały odpowiednie certyfikaty i dokumentację. W nowoczesnym parku CNC posiadamy na wyposażeniu maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować wszystkie zamówienia szybko i dokładnie

Oprócz standardowych produktów znajdujących się od lat w naszej ofercie, dzięki zespołowi doświadczonych konstruktorów jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać indywidualne, często nietypowe urządzenia dostosowane do Państwa wymagań.

12_01_2024 (76)

Zajmujemy się nie tylko nowymi projektami

Na życzenie dokonujemy przeróbek i modernizacji, które okazały się niezbędne w wyniku użytkowania istniejących maszyn i urządzeń.

Świadczymy szeroki wachlarz usług dodatkowych związany z posadowieniem maszyn i przenosinami całych linii produkcyjnych. Prowadzimy usługi w zakresie automatyki i sterowania. Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych rozwiązań branżowych doradzamy naszym Klientom w trakcie planowania nowych inwestycji i doboru optymalnych rozwiązań technicznych. Innymi słowy spełniamy wszystkie Państwa życzenia, nawet te, których spełnienie jest nieosiągalne dla innych.

Zapraszamy do współpracy!